Yhteystiedot

Autotalo Ripatti

Kaakkoiskaari 20, 53500 Lappeenranta
puh. 010 762 1600

Myynti: Mazda, Peugeot, Nissan, Suzuki, Isuzu

Huolto: Mazda, Peugeot, Nissan, Hyundai, Suzuki, Isuzu, Saab, Chrysler, Dodge, Jeep

Automyynti
ma-pe klo 8-18
la 10-14
kesälauantait suljettu
puh. 010 7621 610

Huoltopalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 7621 620

Pikahuolto 
ma-pe 8-16
puh. 010 7621 673

Vauriokorjaamo
puh. 010 7621 605

Varaosapalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 7621 630

Rengaspalvelu
puh. 010 7621 630


Autokatsastus
puh. 010 7621 620

> Varauskalenteriin

 

 

Katso sijainti kartalta

Auto-Eekoo Imatra

Tuomaankuja 8, 55100 Imatra
puh. 010 762 1650

Myynti: Nissan, Peugeot

Huolto: Nissan, Peugeot, Mazda, Hyundai, Saab

Automyynti
ma-pe klo 9-17
lauantaisin suljettu
puh. 010 762 1660

Huoltopalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 762 1670

Varaosapalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 762 1665

Eekoo Rengaspalvelu
puh. 010 762 1665

Katso sijainti kartalta

Henkilöstö

Automyynti: Uudet autot

Jyrki Kaljunen
Automyyjä
puh: 010 762 1609
email: jyrki.kaljunen@sok.fi

Automyynti: Vaihtoautot

Jyrki Kaljunen
Automyyjä
puh: 010 762 1609
email: jyrki.kaljunen@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Pekka Hallahuhta
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1667
email: varaosat.auto-eekoo.imatra@sok.fi

Jari Miettinen
Varaosavastaava
puh: 010 762 1666 / 0500 643 350
email: jari.miettinen@sok.fi

Huoltopalvelut

Ari Rimpiläinen
Huoltoneuvoja
puh: 010 762 1651
email: ari.rimpilainen@sok.fi

Johto

Jari Anttila
Autokaupan johtaja
puh: 050 388 4920
email: jari.anttila@sok.fi

Jari Heiskanen
Huoltojohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.j.heiskanen@sok.fi

Henkilöstö

Automyynti: Uudet autot

Jukka Outinen
Nissan
puh: 050 596 5212
email: jukka.outinen@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot
puh: 0400 654 683
email: rauno.kiviranta@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan
puh: 050 420 7894
email: esa.kaplas@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda
puh: 050 370 6286
email: jouni.kemppi@sok.fi

Sami Nykänen
Hyundai, Suzuki, Isuzu, Vaihtoautot
puh: 050 528 2915
email: sami.nykanen@sok.fi

Toni Räsänen
Vaihtoautot
puh: 050 551 5162
email: toni.rasanen@sok.fi

Jari Seppä
Vaihtoautot
puh: 050 421 0305
email: jari.seppa@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Pavel Jääskeläinen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1633
email: varaosat.auto.eekoo@sok.fi

Kai Pirinen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1632
email: varaosat.auto.eekoo@sok.fi

Marko Kemppi
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1676
email: marko.kemppi@sok.fi

Aleksanteri Huobonen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1677
email: aleksander.huobonen@sok.fi

Ilari Sallinen
Varaosapäällikkö
puh: 010 762 1679
email: ilari.sallinen@sok.fi

Huoltopalvelut

Mika Kojo
Huoltoneuvoja
puh: 010 762 1686
email: mika.kojo@sok.fi

Mikko Laari
Autokatsastus
puh: 010 7621 616
email: mikko.laari@sok.fi

Ari-Pekka Korhonen
Huoltopäällikkö
puh: 010 762 1687
email: ari-pekka.korhonen@sok.fi

Mikko Savolainen
Huoltoneuvoja
puh: 050 432 1695
email: mikko.savolainen2@sok.fi

Mika Suonio
Pikahuolto
puh: 010 762 1673
email:

Vauriokorjaamo

Ari Mikonsaari
Huoltoneuvoja
puh: 010 7621 605 / 0500 555 713
email: ari.mikonsaari@sok.fi

Ari-Pekka Korhonen
Huoltopäällikkö
puh: 010 762 1687
email: ari-pekka.korhonen@sok.fi

Sihteerit / Kassapalvelu

Seija Kivinen
Autosihteeri
puh: 010 762 1682
email: seija.kivinen@sok.fi

Mari Talonpoika
Autosihteeri
puh: 010 762 1615
email: AutoEekoo.Etela-KarjalanOsuuskauppa@sok.fi

Johto

Jari Anttila
Autokaupan johtaja
puh: 050 388 4920
email: jari.anttila@sok.fi

Jari Heiskanen
Huoltojohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.j.heiskanen@sok.fi