Yhteystiedot

Auto-Eekoo Lappeenranta

Kaakkoiskaari 20
puh. 010 762 1600

Myynti: Mazda, Peugeot

Huolto: Mazda, Peugeot, Saab

Automyynti
ma-pe klo 8-18
la 10-14
kesälauantait suljettu
puh. 010 7621 610

Huoltopalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 7621 620

Vauriokorjaamo
puh. 010 7621 605

Varaosapalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 7621 630

Autokatsastus
puh. 010 7621 620
> Varauskalenteriin

Eekoo Rengaspalvelu
puh. 010 7621 630

Katso sijainti kartalta

Auto-Eekoo Imatra

Tuomaankuja 8
puh. 010 762 1650

Myynti: Nissan, Peugeot

Huolto: Nissan, Peugeot, Mazda, Hyundai, Saab

Automyynti
ma-pe klo 9-17
lauantaisin suljettu
puh. 010 762 1660


Huoltopalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 762 1670


Varaosapalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 762 1665

Eekoo Rengaspalvelu
puh. 010 762 1665

Katso sijainti kartalta

Autotalo Ripatti

Toikansuontie 6, 53500 Lappeenranta
puh. 010 762 1680

Myynti: Nissan, Hyundai, Suzuki, Isuzu

Huolto: Nissan, Hyundai, Suzuki, Isuzu, Chrysler, Dodge, Jeep

Automyynti
ma-pe klo 9-18
la 10-14
kesälauantait suljettu
puh. 010 7621 690

Huoltopalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 7621 685

Vauriokorjaus
puh. 010 7621 605
puh. 010 7621 687

Pikahuolto
ma – pe 8-16
puh. 010 7621 673
puh. 010 7621 685

Varaosapalvelu
ma – pe 8-17
puh. 010 7621 675
puh. 010 7621 679

Eekoo Rengaspalvelu
ma – pe 8-17
puh. 010 7621 675

Katso sijainti kartalta

Henkilöstö

Automyynti: Uudet autot

Rauno Kiviranta
Automyyjä
puh: 0400 654 683
email: rauno.kiviranta@sok.fi

Toni Räsänen
Automyyjä
puh: 010 762 1611 / 050 551 5162
email: toni.rasanen@sok.fi

Jouni Kemppi
Automyyjä
puh: 010 762 1613 / 050 370 6286
email: jouni.kemppi@sok.fi

Kaisa Timperi
Autosihteeri
puh: 010 762 1615
email: AutoEekoo.Etela-KarjalanOsuuskauppa@sok.fi

Automyynti: Vaihtoautot

Rauno Kiviranta
Automyyjä
puh: 0400 654 683
email: rauno.kiviranta@sok.fi

Toni Räsänen
Automyyjä
puh: 010 762 1611 / 050 551 5162
email: toni.rasanen@sok.fi

Jouni Kemppi
Automyyjä
puh: 010 762 1613 / 050 370 6286
email: jouni.kemppi@sok.fi

Kaisa Timperi
Autosihteeri
puh: 010 762 1615
email: AutoEekoo.Etela-KarjalanOsuuskauppa@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Pavel Jääskeläinen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1633
email: varaosat.auto.eekoo@sok.fi

Kai Pirinen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1632
email: varaosat.auto.eekoo@sok.fi

Huoltopalvelut

Mikko Laari
Autokatsastus
puh: 010 7621 616
email: mikko.laari@sok.fi

Mikko Savolainen
Huoltoneuvoja
puh: 050 432 1695
email: mikko.savolainen2@sok.fi

Veikko Parkkinen
Jälkimarkkinointipäällikkö
puh: 010 762 1604 / 050 388 4926
email: veikko.parkkinen@sok.fi

Vauriokorjaamo

Ari Mikonsaari
Huoltoneuvoja
puh: 010 7621 605 / 0500 555 713
email: ari.mikonsaari@sok.fi

Sihteerit / Kassapalvelu

Kaisa Timperi
Autosihteeri
puh: 010 762 1615
email: AutoEekoo.Etela-KarjalanOsuuskauppa@sok.fi

Johto

Jari Anttila
Autokaupan johtaja
puh: 050 388 4920
email: jari.anttila@sok.fi

Jari Heiskanen
Huoltojohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.j.heiskanen@sok.fi

Veikko Parkkinen
Jälkimarkkinointipäällikkö
puh: 010 762 1604 / 050 388 4926
email: veikko.parkkinen@sok.fi

Henkilöstö

Automyynti: Uudet autot

Jyrki Kaljunen
Automyyjä
puh: 010 762 1609
email: jyrki.kaljunen@sok.fi

Automyynti: Vaihtoautot

Jyrki Kaljunen
Automyyjä
puh: 010 762 1609
email: jyrki.kaljunen@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Pekka Hallahuhta
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1667
email: varaosat.auto-eekoo.imatra@sok.fi

Jari Miettinen
Varaosavastaava
puh: 010 762 1666 / 0500 643 350
email: jari.miettinen@sok.fi

Huoltopalvelut

Ari Rimpiläinen
Huoltoneuvoja
puh: 010 762 1651
email: ari.rimpilainen@sok.fi

Veikko Parkkinen
Jälkimarkkinointipäällikkö
puh: 010 762 1604 / 050 388 4926
email: veikko.parkkinen@sok.fi

Johto

Jari Anttila
Autokaupan johtaja
puh: 050 388 4920
email: jari.anttila@sok.fi

Jari Heiskanen
Huoltojohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.j.heiskanen@sok.fi

Veikko Parkkinen
Jälkimarkkinointipäällikkö
puh: 010 762 1604 / 050 388 4926
email: veikko.parkkinen@sok.fi

Henkilöstö

Automyynti: Uudet autot

Esa Kaplas
Nissan-myynti
puh: 010 762 1691 / 050 420 7894
email: esa.kaplas@sok.fi

Sami Nykänen
Tuotepäällikkö, Hyundai-Suzuki-Isuzu
puh: 010 762 1695 / 050 528 2915
email: sami.nykanen@sok.fi

Jukka Outinen
Nissan-myynti
puh: 010 762 1692 / 050 596 5212
email: jukka.outinen@sok.fi

Seija Kivinen
Autosihteeri
puh: 010 762 1682
email: seija.kivinen@sok.fi

Automyynti: Vaihtoautot

Sampsa Tuomainen
Automyyjä
puh: 010 762 1696 / 050 590 2403
email: sampsa.tuomainen@sok.fi

Jari Seppä
Vaihtoautopäällikkö
puh: 010 762 1694 / 050 421 0305
email: jari.seppa@sok.fi

Seija Kivinen
Autosihteeri
puh: 010 762 1682
email: seija.kivinen@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Marko Kemppi
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1676
email: marko.kemppi@sok.fi

Aleksanteri Huobonen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1677
email: aleksander.huobonen@sok.fi

Ilari Sallinen
Varaosapäällikkö
puh: 010 762 1679
email: ilari.sallinen@sok.fi

Huoltopalvelut

Mika Kojo
Huoltoneuvoja
puh: 010 762 1686
email: mika.kojo@sok.fi

Ari-Pekka Korhonen
Korjaamopäällikkö
puh: 010 762 1687
email: ari-pekka.korhonen@sok.fi

Mika Suonio
Pikahuolto
puh: 010 762 1673
email:

Veikko Parkkinen
Jälkimarkkinointipäällikkö
puh: 010 762 1604 / 050 388 4926
email: veikko.parkkinen@sok.fi

Vauriokorjaamo

Ari Mikonsaari
Huoltoneuvoja
puh: 010 7621 605 / 0500 555 713
email: ari.mikonsaari@sok.fi

Ari-Pekka Korhonen
Korjaamopäällikkö
puh: 010 762 1687
email: ari-pekka.korhonen@sok.fi

Sihteerit / Kassapalvelu

Seija Kivinen
Autosihteeri
puh: 010 762 1682
email: seija.kivinen@sok.fi

Johto

Jari Anttila
Autokaupan johtaja
puh: 050 388 4920
email: jari.anttila@sok.fi

Jari Heiskanen
Huoltojohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.j.heiskanen@sok.fi

Veikko Parkkinen
Jälkimarkkinointipäällikkö
puh: 010 762 1604 / 050 388 4926
email: veikko.parkkinen@sok.fi